Co nas wyróżnia?

Jesteśmy przedsiębiorstwem produkcyjno-handlowym, zajmującym się produkcją oraz regeneracją części zamiennych i podzespołów do różnego rodzaju maszyn wykorzystywanych w przemyśle mięsnymspożywczymmaszynowym.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do dużych zakładów przemysłowych, jak i małych, rodzinnych masarni. Nasza siedziba mieści się w Nowych Grocholicach niedaleko Warszawy. Obsługujemy Klientów z całej Polski i Europy!

Proponujemy szeroki wybór gotowych produktów wykonanych według naszych projektów, a także wykonujemy nietypowe detale według rysunków i wzorów dostarczonych przez Klienta. Produkowane przez nas wyroby wyróżniają się wysoką jakością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje długą i bezawaryjną eksploatację maszyn.

Kim jesteśmy?

Nasi pracownicy to wykwalifikowani i odpowiednio przeszkoleni fachowcy, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu każdy Klient może liczyć na rzetelną, profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich części.

Zespół fachowców, którzy tworzą naszą firmę to gwarancja sumiennego wykonania każdego zlecenia. Nieustannie śledzimy zmiany zachodzące na rynku oraz wdrażamy najnowsze technologie, które podnoszą efektywność naszej pracy oraz zapewniają naszym Klientom jeszcze wyższą jakość produktów i usług. Inwestycja w najnowsze technologie gwarantuje solidne wykonanie naszych części.